Meet Your New Crush: Bobbi Brown Crushed Liquid Lip

Hej Kochani,

Bobbi Brown ostatnio pokazuje wiele ciekawych i mega dopracowanych produktów! To pierwsze z nowości, które chciałabym Wam zaprezentować. Jesteście ciekawe co reprezentuje sobą nowa seria pomadek? Dowiedzcie się więcej!

Bobbi Brown produkuje jedne z ciekawszych pomadek do ust, z jakimi przyszło mi się zetknąć. Kultowa już moim zdaniem, pomadka Bobbi Brown Luxe Lip Colour jest niesamowitym produktem, który nie tylko świetnie wygląda na ustach, ale także fenomenalnie się nosi. Mój kolor (lekki nudziak o numerze 21 Pink Guava) po prostu uwielbiam i często do niego wracam, dzięki jego niesamowitej delikatności.

Okej, z czym więc tym razem przychodzi do nas marka Bobbi Brown?

Bobbi Brown Crushed Liquid Lip

Marka Bobbi Brown zaprezentowała nową formułę pomadki do ust w płynie. Wyróżnia ją intensywność koloru, który nakładamy na usta z pomocą małego pędzelka – pozwala uzyskać bardzo dobre krycie kolorem, dzięki czemu usta stają się przepięknie wypełnione. Aplikator znany z innych pomadek Bobbi Brown pozwala precyzyjnie nałożyć produkt

Sama pomadka charakteryzuje się także bardzo fajnym i intensywnym nawilżeniem, lecz nie obciąża ona znacząco naszych ust, jednocześnie ich nie sklejając. Nie zastyga całkowicie na ustach, a tworzy pewną powłokę odżywczą, która ma za zadanie utrzymać nasze usta w doskonałej kondycji przez cały dzień.

Najlepiej aplikować pomadki w dwóch warstwach, by uzyskać świetny efekt wypełnienia naszych ust. Krycie, jakie dzięki tym produktom uzyskujemy to średnie do pełnego, zatem czasem warto zadbać o nałożenie tej drugiej warstwy, by kolor był doskonale widoczny na ustach.

Zapach jest również rewelacyjny, znany z innych pomadek od Bobbi Brown – lekko owocowy, nie przytłaczający.

A jak nowe pomadki Bobbi Brown wyglądają na ustach?

Ciągle jednak najważniejszą kwestią pozostaje wygląd tych pomadek na ustach. Tutaj muszę przyznać, że prezentują się one naprawdę dobrze, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Pomadki, pomimo swej niezastygającej formuły, potrafią się dość długo utrzymać na ustach. Póki nie zjemy czegoś naprawdę konkretnego, czy nie będziemy sięgać często po napoje, to kilka godzin nie będziemy musieli martwić się wyglądem naszych ust bez poprawek.

Gdzie kupię nowe pomadki Bobbi Brown Crushed Liquid Lip?

Pomadki Bobbi Brown Crushed Liquid Lip jak i pełną, aktualną ofertę produktów Bobbi Brown znajdziecie w Perfumeriach Douglas i na Douglas.pl. Pomadki dostępne są w cenie 131zł.

Przeglądając poniższy widget, możecie zobaczyć dostępne kolory. Czyż nie są piękne? :)

A czy Wy macie jakieś ulubione produkty od Bobbi Brown? Jakie pomadki u Was obecnie są na topie? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach! :)

 

11 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.