Odnowa i regeneracja skóry z nowym serum Guerlain Abeille Royale

Hej Kochani,

Dziś sprawdzeniu poddaję nowe serum Guerlain o rewelacyjnym składzie. Chcecie poczytać o efektach testu? Zapraszam do notki! :)

Stosowanie serum na dobre weszło w mój rytuał pielęgnacyjny. W zasadzie to nie wyobrażam sobie już wieczornej pielęgnacji bez stosowania tego rodzaju kosmetyku. W zależności od tego, który produkt zastosujemy, możemy uzyskać różne, bardzo ciekawe efekty odżywiania skóry. Pielęgnacja wieloetapowa jednak to dość czasochłonne zajęcie, które w perspektywie czasu zawsze się nam odpłaci.

Ostatnio postanowiłam przetestować nową propozycję serum od Guerlain, które jest promowane pod hasłem Renew & Repair, czyli „Odnowa i Regeneracja”. Według producenta substancją odpowiadającą za to działanie jest „Galaretka Królewska” od czarnych pszczół z wyspy Ouessant. Jak deklaruje producent, jest ona surowcem trudnym bardzo trudnym w pozyskaniu. Dlaczego ta substancja jest tak pożądana?

Ponieważ czarna pszczoła (Apis mellifera) wytwarza wyjątkowo czysty miód dzięki swoim cechom genetycznym oraz niezwykłej jakości całego ekosystemu na wyspie Ouessant. Środowisko to jest pozbawione zanieczyszczeń i niewyeksploatowane rolnie, a zatem wolne od intensywnych upraw.

Jak możecie zobaczyć, opakowanie tego serum zostało podzielone na dwie części. Pozwala ono zachować integralność obu składników aż do momentu aplikacji. A jak sprawdza się serum Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair w praktyce?

Działanie nowego serum Guerlain Abeille Royale Double R

Przede wszystkim serum zapewnia uczucie niesamowitej gładkości skóry tuż po nałożeniu. Niezależnie od tego, czy stosujecie je z ulubionym kremem nawilżającym, skóra jest niesamowicie odżywiona i wygładzona. Po dłuższym stosowaniu, serum także delikatnie ją napina, przez co wygląda na znacznie odmłodzoną.

Efekty stosowania nowego serum Guerlain

A jakie efekty widzę? Przede wszystkim znacznie zredukowane wysuszanie skóry. Moja cera jest gładsza, bardziej świetlista, ale co najważniejsze – pozbyłam się uporczywych, suchych skórek. Serum zostawia nam odpowiednio nawilżoną skórę na cały dzień, dlatego też jak najbardziej je Wam polecam!

Muszę przyznać, że już po kilku dniach stosowania bardzo polubiłam się z tym serum i chyba będę często do niego wracać. Serum jest dość wydajne, do tej pory nie zauważyłam znacznych śladów jego zużycia. Jest to też produkt, do którego bardzo chętnie będę wracać z uwagi na jego mega ciekawy skład :)

Gdzie kupię Abeille Royale Double R?

Serum możecie kupić w perfumeriach Sephora oraz w sklepie on-line Sephora.pl, a także klikając w poniższy widget.

A czy Wy też macie swoje ulubione produkty Guerlain? Lubicie do któregoś z nich wracać? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzu! :)

Sprawdźcie też koniecznie te wpisy: Smashbox Contour Kit – test palety do konturowania Smashbox, Huda Beauty Rose Gold Remastered: opinia i swatche paletki, moja opinia o Jo Malone English Fields Limited Edition.

 

7 komentarzy
  1. To serum wygląda jak perfumy :) Przepiękne opakowanie i prawdopodobnie skuszę się na nie :) W końcu testowanie nowości sprawia mi ogromną przyjemność :)

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.