Polakieruj swoje usta z Lancome L’Absolu Lacquer

Hej Kochani :)

Dziś chciałabym Wam przedstawić markę, która dotychczas była bardzo tajemnicza i w której produkty dopiero powoli się wdrażam :) Chodzi oczywiście o francuską markę Lancome, która wręcz definiuje pojęcie luksusowej marki kosmetycznej. Co ciekawego przygotowała dla nas ta firma? Lakiery do ust! Jesteście ich ciekawi? Sprawdźcie tę notkę, zapraszam! :)

Szczerze mówiąc, nigdy nie miałam do czynienia z lakierami do ust. Są to dla mnie produkty absolutnie nowe i bardzo ciekawe, stąd też bardzo chętnie zabrałam się do ich testowania. Jak wrażenia z tych testów?

Pierwsza i najważniejsza różnica między lakierami a na przykład błyszczykami, to ich konsystencja. Można zauważyć, że lakiery są mniej gęste i mają bardziej wodnistą strukturę cieczy niż błyszczyki.

Jest to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie, gdyż nakłada się je wyjątkowo lekko. O ile pomadkami czy błyszczykami stosunkowo ciężko jest zrobić poprawny kontur, o tyle zauważyłam, że z lakierami ten problem nie występuje. Wystarczy lekko wyszkolona ręka, by nadać idealny kształt kolorowi naszych ust. Bardzo polubiłam tą cechę produktów od Lancome!

Jak się noszą lakiery do ust Lancome L’Absolu Lacquer?

Jeśli chodzi o samą trwałość lakierów Lancome L’Absolu Lacquer, to mogę ocenić ją dość wysoko. Lakiery te mają jednak charakterystyczną cechę – lekko zastygają na ustach, tworząc lekko lepiący feeling. Pozostają bardzo trwałe, jeśli tylko unikniemy spotkania naszych ust z czymś bardzo tłustym. Produkt moim zdaniem spokojnie jest w stanie wytrzymać co najmniej kilka godzin, bez konieczności nanoszenia poprawek.

Swatche i kolory Lancome L’Absolu Lacquer

A jak lakiery Lancome prezentują się na ustach? Poniżej prezentuję Wam swatche poszczególnych kolorów na ustach!

Kolor nr 378: Be Unique

Kolor nr 134: Be Brilliant

Kolor nr 515: Be Happy

Czy warto kupić lakiery Lancome L’Absolu Lacquer?

Moim zdaniem są one wartą uwagi alternatywą dla błyszczyków i na ustach prezentują się znakomicie! W mojej opinii szczególnie dobra jest intensywna czerwień (134, Be Brilliant) oraz róż, który miałam okazję przetestować (378, Be Unique).

Lakiery dostępne są w perfumeriach Douglas (KLIK) w cenie 139zł za 8ml lakieru. Możecie także wybrać swój kolor klikając w poniższe produkty :)

A czy Wy macie także coś od Lancome? A może jesteście ciekawi ich produktów? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach! :)

4 komentarze
  1. Kolor 378 to zdecydowanie kolor dla mnie! Dwa pozostałe tez są piękne, ale w odcieniach czerwieni nie czuje się tak dobrze jak w różu. Jeszcze nie miałam styczności z tymi lakierami do ust ale inne ich produkty świetnie się u mnie sprawdziły

    1. Ja z tych kolorów niestety nie potrafię wybrać, wszystkie dla mnie absolutnie genialnie pasują ? Ale oczywiście w zależności od tego jak się czujemy w danych kolorach, ostatnio przekonałam się do trochę większych kontrastów, bo zawsze również stawiałam na róże i nudziaki ?

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.