Płynny blask na oczach, czyli cienie Sisley Ombre Eclat Liquide

Czy da się zrewolucjonizować proces nakładania cieni do oczu? Wydawałoby się, że nie, lecz firma Sisley Paris postanowiła ułatwić osiągnięcie rewelacyjnego, świetlistego spojrzenia. W jaki sposób? Sprawdźmy!

Wszystkie wiemy jak kłopotliwe bywa czasem nakładanie cieni do oczu. Nie raz miałyśmy do czynienia z paletkami cieni, które nie spełniły naszych oczekiwań, lub których kolory po prostu okazały się nietrafione. Stworzenie pięknego makijażu jest bez wątpienia nie tylko sporym wyzwaniem, ale w kontekście efektu końcowego, może być postrzegane jako swego rodzaju sztuka.

Marka Sisley jest jednym z topowych graczy w segmencie kosmetyków premium do kolorystycznego makijażu twarzy i swoją pozycję podkreśla bardzo mocno prezentując takie linie produktowe jak Ombre Eclat Liquide. Czym są te produkty?

Absolutna nowość w makijażu oczu: Ombre Eclat Liquide

Sisley Paris Ombre Eclat Liquide to kolekcja sześciu cieni do powiek, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowo płynną konsystencją, ale także umożliwiają stworzenie oryginalnego, promiennego makijażu w żywych kolorach.

Świetlisty i świeży woal tworzony przez nowe cienie Sisley jest w stanie utrzymać się na naszych oczach nawet do ośmiu godzin, co zdecydowanie wpłynie na pozytywny odbiór naszego spojrzenia podczas niejednego wieczornego wyjścia.

Aplikacja nowych cieni od Sisley Paris

W wypadku cieni Ombre Eclat Liquide, marka Sisley Paris postawiła na aplikator w subtelnej gąbeczce. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, mamy zapewnioną równomierną aplikację produktów oraz zdecydowanie ułatwione ewentualne blendowanie cieni. Nie ma jednak przeszkód, abyśmy cienie nakładały według uznania palcami lub pędzelkiem.

Paleta sześciu odcieni produktu została dobrana w taki sposób, by mogły one ze sobą współistnieć. Blendowanie przebiega w sposób dziecinnie prosty, dzięki czemu poprzez włożenie naprawdę niewielkiego wysiłku jesteśmy w stanie uzyskać unikalny efekt połączenia kolorów. Sposób wyboru aplikacji cieni wpłynie na efekt końcowy – wybierając aplikację pojedynczo decydujemy się na subtelne wykończenie makijażu, a blendując kilka – zapewnimy mu oczekiwaną intensywność i niesamowity blask.

Ombre Eclat Liquide to dwa wykończenia

Producent zaproponował nam 6 różnych odcieni kolorystycznych sklasyfikowanych według dwóch wykończeń: połyskującego oraz satynowego. Pierwsze charakteryzuje się mocnym, bardzo rozświetlającym efektem i wspaniałym odbijaniem światła. Wśród połyskujących kolorów znajdziemy takie kolory jak: 1. Champagne, 4. Coral i 6. Wild.
Opalizujące, perłowe, satynowe wykończenie nadaje mniej świetlistego, a bardziej matowo-perłowego wykończenia, co wpływa na osiągnięcie bardziej stonowanego efektu wykończenia makijażu. Wśród tego kompletu cieni znajdziemy takie kolory jak: 2. Copper, 3. Pink Gold, 5. Bronze.

Jakie naprawdę są nowe cienie do oczu marki Sisley?

Dawno żadnymi produktami do oczu nie operowało mi się tak przyjemnie, jak właśnie cieniami Sisley Paris Ombre Eclat Liquide. Nakładanie samo z siebie jest dziecinnie proste dzięki idealnie zrównoważonej konsystencji produktu, której naprawdę nie da się nie polubić. Cienie bez problemu utrzymują się na oczach kilka godzin, co jest rewelacyjnym rezultatem, nawet dla osób z opadającą powieką. No i możemy w łatwy sposób uwolnić swoją kreatywność dzięki możliwości prostego blendowania cieni bez wysiłku. A efekt będzie po prostu znakomity!

Cienie zostały wycenione na 190zł za 1 opakowanie (6,5ml) i dostępne są w butiku internetowym www.sisley-paris.pl.

A czy Wy macie już swoje ulubione cienie w płynie? A może przypadły Wam ostatnio do gustu nowości marki Sisley? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach!

Ojej! Brak komentarzy :(

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.