Rewolucyjne nudziaki: paleta Bobbi Brown Haute Nudes

Hej Kochani,

Jak pewnie doskonale wiecie, Bobbi Brown jest jedną z moich ulubionych marek kosmetycznych. Wpadnijcie do nowej notki, zobaczyć prawdziwą inwazję nudziaków do oczu i ust! :)

Bobbi Brown jest jedną z marek, która oferuje bardzo wysokiej jakości produkty do makijażu. Dotychczas miałam do czynienia z produktami, które sprawdzały się doskonale. I chodzi tutaj zarówno o fenomenalny podkład Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation, jak i kremy nawilżające Bobbi Brown Hydrating Face oraz Eye Cream.

Muszę przyznać, że kolorówka z Bobbi Brown również prezentuje się naprawdę ciekawie, o czym świadczą chociażby rekomendacje wielu osób zajmujących się makijażem profesjonalnie. Czy zatem nowa paletka z serii Haute Nudes sprawdzi się dobrze?

Sprawdźmy!

  

Wykonanie palety cieni Bobbi Brown Haute Nudes


Paletka zostaje nam dostarczona w pięknym, a zarazem nietypowym opakowaniu. Góra pudełka wykończona jest zamszem/flokiem, na którym nadrukowano różowe napisy „NUDE ON NUDE”. Produkt prezentuje się bardzo okazale, a opakowanie robi solidne wrażenie i jest bardzo dobrze wykonane.

W środku pudełka znajdziemy duże i wygodne w użyciu lusterko, które świetnie sprawdzi się nie tylko przy malowaniu, ale także przy (możliwie najrzadszych oczywiście!) poprawkach naszego makijażu.

W odróżnieniu od innych palet dostępnych na rynku, lusterko w nowej palecie Bobbi Brown może być naprawdę funkcjonalne, co jest ogromnym plusem. Na dole opakowania mamy to, na co czekamy najbardziej – przepiękne cienie od Bobbi Brown.

Kolory paletki Bobbi Brown Haute Nudes


Paletka składa się z 10 cieni. Znajdziemy tu 4 cienie brokatowe, 4 cienie matowe i dwa kolory, które możemy potraktować jako bazy do cieni. Poprzez uniwersalność tych kolorów, paleta daje nam możliwość uzyskania zarówno szalonego looku na wieczór, jak i przygotowanie totalnie stonowanej kolorystyki, która stanie się wybornym podkreśleniem dziennego, bardziej formalnego makijażu.

Moja opinia

Jak dla mnie, pomimo że trochę nudziaków nagromadziło się już w mojej kolekcji, cienie Bobbi Brown prezentują się naprawdę rewelacyjnie! Szczególnie podobają mi się właśnie brokatowe warianty, które pomimo stonowanych kolorów, bardzo ładnie odbijają światło, przez co obłędnie wyglądają na oczach.

A Wam, jak podoba się nowa paletka od Bobbi Brown? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach! :)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.