Miłość na ustach, czyli Kiehl’s Love Oil For Lips

Cześć Kochani,

Dziś chciałabym zaprezentować Wam nowość, która ostatnio wpadła nowe łapki. Może jesteście ciekawe jak sprawdza się nowy błyszczyk marki Kiehl’s? Zapraszam do nowego wpisu! :)

Nie muszę Wam przypominać o fakcie, że Kiehl’s jest dla mnie wyjątkową marką w kwestii pielęgnacji. Ich produkty sprawdzają się naprawdę świetnie i uważam, że są niesamowicie warte swojej ceny.

Jak się okazuje, Kiehl’s ma nam także do zaoferowania bardzo wiele w kwestii pielęgnacji oraz wydobywania pięknego koloru naszych ust. Produkt, który w dzisiejszym wpisie chciałabym Wam zaprezentować, nosi nazwę Love Oil for Lips.

Czym jest Kiehl’s Love Oil for Lips?

Jest to nic innego jak błyszczyk w formie delikatnego olejku, który poza nadaniem naszym ustom lekkiego kolorytu, ma za zadanie utrzymania nawilżenia ust przez cały czas jego noszenia. Mam dwa warianty kolorystyczne tego właśnie błyszczyku: Neon Pink i Midnight Orchid, i muszę przyznać, że kolorki te bardzo przypadły mi do gustu podczas ostatniej wizyty w butiku Kiehl’s w Arkadii. Czy zatem nowy błyszczyk Kiehl’s jest godny uwagi i czy warto się nim zainteresować?

Jak sprawuje się Love Oil for Lips od Kiehl’s?

Pierwszy kontakt z błyszczykiem jest bardzo przyjemny – przede wszystkim zwraca uwagę fakt, że nie jest on lepki jak większość tego typu błyszczyków, dlatego też wielki plus dla Kiehl’s!

Skoro ma on pielęgnować nasze usta, to robi to nawet dłużej. Po zmyciu produktu z twarzy, efekt nawilżenia na ustach utrzymuje się dużo dłużej, więc spełnia on swoje zadanie w stu procentach i z tego faktu jestem niesamowicie zadowolona. Ostatnio miałam też problem z lekko wysuszonymi ustami, zatem Kiehl’s wstrzelił się tutaj idealnie w moje zapotrzebowanie.

A gdzie kupię nowy błyszczyk Kiehls?

Nowy błyszczyk Kiehl’s kupicie prosto z dystrybucji producenta na stronie Kiehls.pl, a także w którymkolwiek z butików Kiehl’s w Warszawie (Arkadia, Złote Tarasy lub Galeria Mokotów) lub Poznaniu (Posnania).

A co na koniec? Powiem Wam, że cena tego produktu jest miłym zaskoczeniem. Błyszczyk marka Kiehl’s wyceniła na kwotę 85zł. Nie jest to zatem koszt aż tak wygórowany jak na produkt do pielęgnacji ust, który oferuje nam tak wiele.

Podsumowując, w mojej opinii Kiehl’s Love for Lips to genialna propozycja błyszczyka dla kobiet mających problem z utrzymaniem nawilżenia na ustach. Nie tylko będą one dobrze wypielęgnowane, ale także będą fenomenalnie podkreślone dzięki swoim kolorkom, jeśli postawicie na inną wersję niż bezbarwna.

Czy jest to zatem olejek miłości dla ust? Jak dla mnie, zdecydowanie TAK!

6 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany.